Archyvavimo paslaugos

Nusprendėte nebetęsti įmonės veiklos arba tiesiog  nežinote ką daryti su dokumentais, kuriuos kaupėte daugybę metų? Perduokite šią naštą mums! Mūsų darbuotojai padės Jums sutaupyti nemažai laiko! Dokumentai, vadovaujantis galiojančiais teisė aktais, bus sutvarkyti ir perduoti toliau saugoti į savivaldybės archyvą. 

 

Pagal LR Dokumentų ir archyvų įstatymo 17 straipsnį: „Likviduojamos nevalstybinės organizacijos ir privataus juridinio asmens veiklos dokumentai, kurių saugojimo terminas, nustatytas teisės norminiuose aktuose, nėra pasibaigęs, turi būti perduoti savivaldybei, kurios teritorijoje buvo nevalstybinės organizacijos ar privataus juridinio asmens buveinė, iki jo išregistravimo iš juridinių asmenų registro“.

 

Teikiame likviduojamų ir bankrutuojančių įmonių dokumentų tvarkymo paslaugas:

  • Nemokamai įvertiname archyvą, pateikiame preliminarią sąmatą likviduojamos įmonės dokumentams sutvarkyti ir priduoti į savivaldybės archyvą. 
  • Likviduojamos įmonės dokumentus privalomai sutvarkome pagal galiojančius teisės aktų reikalavimus. Surašome istorines pažymas. 
  • Sutvarkytus likviduojamos įmonės dokumentus nuvežame ir atiduodame į savivaldybės archyvą. Visus likviduojamos įmonės darbus, susijusius su dokumentų tvarkymu, atliksime mes, Jums tereikės atsiimti pažymą iš savivaldybės. Jums pageidaujant, galime pristatyti ir šią pažymą. 
  • Konsultuojame visais likviduojamos įmonės dokumentų tvarkymo ir pateikimo į savivaldybės archyvą klausimais.


Su Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymu galite susipažinti LR Seimo svetainejė.